644367059474842

Järelmaks e-poes

1. ESTO 3 makseviis – ESTO 3-osaline SLICE makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul, kolme võrdse maksena, ilma ühegi lisakuluta. Igakuine kuumakse kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Alati on võimalus tasuda ennetähtaegselt ilma ühegi kuluta.

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 makseviis ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

ESTO 3 makseviisi tingimused:

 • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning ühtegi lisatasu ei lisandu.
 • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks – 0€ lepingutasu, 0% intress.
 • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
 • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasu 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 66.67 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 200 eurot.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga – info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.

Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

Telefon: (+372) 622 52 52

Magaziin järelmaks

2. Magaziin järelmaks

MAGAZIIN järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa.

 • Lisa soovitud tooted ostukorvi, ostukorvis vali Magaziin järelmaks.
 • Vali endale sobivad järelmaksu tingimused.
 • Digiallkirjasta Mobiil-ID, SmartID või ID-kaardi abil.
 • Magaziin järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Magaziin järelmaks tavatingimused on järgmised:

 • 0€ sissemakse
 • Intress kuni 14,90%
 • Lepingutasu 0€
 • Minimaalne ostusumma 100€
 • Maksimaalne ostusumma 3000€
 • Periood kuni 5 aastat

Magaziin järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Magaziin järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 32.73%, kuumakse suurus 44.12 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1058.88 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

3. Osta nüüd, saa tellimus kätte, aga maksa hiljem!

Kinnita tellimus kohe ja ESTO annab sulle 30 päeva lisaaega maksmiseks. Saa tellimus kätte ning maksa vastavalt enda soovile järgneva 30 päeva jooksul ilma ühegi lisanduva kuluta! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

Magaziin järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. (reg. kood 14180709).